Düzce’de genel temizlik ve bakım çalışmaları aralıksız devam ediyor

Diğer Haberler

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Bahçeşehir başta olmak üzere 9 bölgede bulunan park ve bahçelerde genel temizlik ve bakım çalışması başlattı. 

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Kurban Bayramına sayılı günler kala Bahçeşehir Bölgesinden başlayarak 9 mahalle de genel temizlik ve bakım çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün temiz şehir Düzce söylemi üzerinden hareketle her mahalle, cadde ve sokağın temizliğini aksatmadan yerine getiren Düzce Belediyesi ekipleri, sosyal alanların temizliğine de büyük önem gösteriyor.

Bu doğrultuda hareket eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Bahçeşehir başta olmak üzere Çamköy, Çakırlar, Tokuşlar, Çavuşlar, Kuyumcuhacıali, Kazukoğlu mahalleleri ile Konuralp bölgesinde bulunan park ve bahçelerin genel temizliğini gerçekleştirdi.

Ekipler ayrıca, D-655 Akçakoca karayolu ile Bahçeşehir bağlantı yolu ve Bahçeşehir girişinde bulunan orta refüjlerin sağlıklaştırılması ve temizliğini yaparak Kurban Bayramı öncesinde güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. 

Çalışmalar hakkında bilgi veren ekipler, başlattıkları genel temizlik ve bakım işlemlerinin bayrama kadar şehir merkezinin muhtelif noktalarında devam edeceğini belirtti.

Son Eklenenler

VPN’lerin Mobil Cihazlarla Uyumluluğu

Günümüzde, mobil cihazlar her zamankinden daha fazla insanın çevrimiçi dünyada gezinmesini sağlıyor. Ancak bu mobil cihazlar, çevrimiçi gizliliğinizi koruma...

İlginizi Çekebilir